Menu


 

Munay-Ki 2021r.


W peruwiańskich Andach istnieje pradawna duchowa tradycja pracy z energią i żywiołami. Poczuj moc tej tradycji stosując praktyczne ćwiczenia, które pomagają dotrzeć do pierwotnych sił natury, obudzić wewnętrzną mądrość oraz świadomość. Rytuały Munay-Ki zabiorą cię w transformującą podróż, rozbudzając energię ciała, podnosząc wibracje i dając umiejętności, które pozwolą ci przetransformować życie. Oprócz otrzymania inicjacji dowiesz się jak uzdrawiać i chronić się za pomocą rytuałów Munay-Ki. Poznasz także inne narzędzia i techniki samo uzdrawiania oraz świadomego życia. Przepowiednie Inków mówią, że na Ziemi pojawi się Nowy Człowiek – świetlista, wolna od lęku istota. Rytuały  Munay-Ki przekazują kody tego nowego człowieka. Seria dziewięciu rytuałów jest przekazywana w drodze transmisji energetycznej, w podobny sposób co Reiki.


Rytuały, między innymi:

      Przynoszą uzdrowienie,

      Dają ochronę,

      Rozbudzają umiejętność postrzegania świata energii i ducha,

      Łączą z linią uzdrowicieli i uzdrowicielek i pomagają nieść równowagę całemu stworzeniu.


 

  Słowo Munay-Ki pochodzi z dialektu Quechua i oznacza ‘kocham cię’. Munay-Ki to dziewięć rytuałów inicjacyjnych, które pozwalają dotrzeć do własnej mądrości i mocy oraz objąć opiekę nad całym stworzeniem. Dziewięć rytuałów występuje w wielu tradycjach szamańskich, choć są one przekazywane w różnej formie w zależności od kultury. Rytuały wzięły swój początek w Dolinie Hinduskiej. Uzdrowicielki i uzdrowiciele przynieśli je ze sobą do Ameryki, przekraczając Cieśninę Beringa z Syberii w trakcie epoki lodowcowej jakieś 30 tysięcy lat temu. Ci odważni podróżnicy to Laika, pradawni Strażnicy Ziemi.

Laika to niezwykli mężczyźni i niezwykłe kobiety. Nie urodzili się z wyjątkowych darem Stwórcy, ale osiągnęli stan wdzięku i moc dzięki modlitwie, studiowaniu Mądrości i dyscyplinie. Niektórzy stali się uznanymi przywódcami i uzdrowicielami, podczas gdy inny wiedli proste życie, wychowując dzieci i uprawiając kukurydzę. Laika czuli, że ludzie zaczną poznawać Munay-Ki, gdy będą na to gotowi i gdy poczują wołanie.

Wielu z nas usłyszało wołanie Ducha, zapragnęliśmy zmienić życie i świat. Gdy wkroczycie na ścieżkę Strażników Ziemi ze szczerą intencją i otwartym sercem, zauważycie, że nie jesteście sami. Odkryjecie podobnie myślących ludzi, którzy pragną żyć zgodnie z zasadami etyki, podążając za wizją. Odkryjecie także Strażników Ziemi, którzy żyli na tej planecie tysiące lat temu, świetliste istoty, które obecnie są elementem siatki życia. Ci Strażnicy Ziemi wspomogą was swoją siłą i wizją.

Gdy otrzymasz Munay-Ki, oczyszczą się twoje czakry i otrzymasz coś, co Laika nazywają tęczowym ciałem. Pamiętaj, ze każda czakra ma swój kolor i gdy wszystkie świecą swoim pierwotnym blaskiem, emitują kolory tęczy. Gdy są stłumione traumą z tego życia oraz z poprzednich wcieleń, nasze Świetliste Pole Energetyczne (ŚPE) ma szary odcień, a czakry stają się zbiornikiem psychicznych zanieczyszczeń. Inicjacje Strażników Ziemi pozwalają rozwinąć nową strukturę LEF, w miarę jak przechodzimy z ciała homo sapiens  do anielskiego ciała homo luminous.

Rytuały zostały przekazane pradawnym nauczycielom przez anielskie istoty. Gdy Strażnik Ziemi przekazuje Munay-Ki tak naprawdę przekazuje mądrość świetlistych istot. Przekazując te energetyczne informacje Strażnik Ziemi po prostu utrzymuje świętą przestrzeń i wibrację poziomu, który chce przekazać. Chociaż nie jesteś w stanie inicjować się samodzielnie, gdy otrzymasz rytuały, możesz je przekazywać innym.

Dziewięć Rytuałów Inicjacyjnych

Rytuały podstawy

Rytuał Uzdrowicieli – łączy z linią przekazu świetlistych istot z przeszłości, które przychodzą by wspomóc nas w osobistej transformacji. Rozbudza moc uzdrawiającą w dłoniach, więc każdy, kogo dotykasz otrzymuje błogosławieństwo. Te świetliste istoty pracują nad nami w czasie naszej medytacji i snu, uzdrawiając rany przeszłości oraz rany naszych przodków.

Opaski mocy – W trakcie rytuału w twoje świetliste pole energetyczne wplatane są świetliste pasy, które służą ochronie. Opaski działają jak filtr, rozkładając na jeden z pięciu żywiołów każdą negatywną energię, która się pojawia na Twojej drodze, tak by energie te mogły Cię karmić zamiast zatruwać lub przynosić choroby. Opaski Mocy są zawsze „włączone” i negatywne energie od razu się od nich odbijają.

Rytuał Harmonii – Przekaz siedmiu archetypów do czakr: najpierw otrzymasz węża, jaguar, kolibra i orła, następnie trzech Archaniołów: Huascar Inka, Strażnika Świata Niższego (nieświadomości), Quetzalcoatl, pierzastego węża, Boga Ameryki i Strażnika Świata Środkowego (świat na jawie) i Pachakuti, Strażnika Świata Górnego (nadświadomości).

Rytuał Widzących  – stworzenie zewnętrznych włókien światła, które wychodzą z Twojej wzrokowej kory mózgowej z tyłu głowy do czakry trzeciego oka i czakry serca. Ta praktyka przebudza Twą zdolność do postrzegania niewidzialnego świata.

Wibracja Aniołów i Archaniołów

Rytuał Strażniczek Dnia – Łączy z Uzdrowicielami z przeszłości. Strażniczki Dnia są w stanie przywołać moc tych starożytnych ołtarzy, by uzdrawiać i przynosić równowagę ziemi. Strażniczki Dnia każdego dnia przywołują wschód słońca, są położnymi i zielarkami. Rytuał pozwala uzdrowić wewnętrzną kobiecość, wyjść poza strach, zanurzyć się w spokoju.

Rytuał Strażników Mądrości – Łączy z linią przekazu świetlistych istot z przeszłości i przyszłości. Rytuał związany z ośnieżonymi stokami gór, być może z odległą pamięcią naszych przodków z Himalajów. Rytuał pozwala uzdrowić wewnętrzną męskość, wykroczyć poza czas, zanurzyć się w naukach dotyczących uzdrawiania i posmakować wieczności.

Rytuał Strażników Ziemi – Rytuał łączy z archaniołami, którzy są strażnikami naszej galaktyki, opiekunami życia na Ziemi. Rytuał łączy z gwiazdami i słońcem, naszą lokalną gwiazdą. Pozwala poznać ścieżki widzących i śnić świat do istnienia.

Rytuał Strażnika Gwiazd – Ten rytuał zakotwicza cię bezpiecznie w czasie po wielkiej zmianie, o której mówi się, iż dokona się około roku 2012. Twoje ciało fizyczne zaczyna ewoluować w ciało Homo luminous. Proces starzenia się jest spowolniony, zachodzą zmiany w DNA i stajesz się odporny na choroby wobec których wcześniej byłeś bezbronny.

Rytuał Stworzycielki/Stworzyciela– Rozbudza boskie światło wewnątrz, pozwala ci się stać strażnikiem całego stworzenia, od najmniejszego ziarnka piasku po największe skupiska galaktyk we wszechświecie. Niegdyś był przekazywany jedynie bezpośrednio od Ducha, obecnie przekazywany przez ludzi.

Gdy rytuały wykiełkują i urosną w Tobie, otrzymasz błogosławieństwo Aniołów. Masz się jedynie otworzyć na mądrość Strażników Ziemi, a ona po prostu na ciebie spłynie.

ZASADY

Brak przemocy                       Nie rań siebie ani innych.

Podążanie za prawdą           Żyj w zgodzie ze swoją prawdą.

Etyka                                         Nie kradnij, żyj zgodnie z tym, co głosisz

Umiar                                        Mądrze używaj swojej siły życiowej

                                        Wdzięczność                           Praktykuj wdzięczność, doceniaj wszystko, co masz.

                                        Hojność                                    Dawaj więcej niż otrzymujesz, gdyż w tym świecie nic tak naprawdę nie należy do ciebie.

                                                                                           Dawaj bez oczekiwań.

Życie zgodnie z Zasadami, jak wszelkie uzdrawianie, jest podróżą. Ważnym elementem Munay-Ki jest poświęcenie się tej podróży.

Bądź w pełni obecna/y    Życie chwilą

Pozytywne myślenie        Świadome życie

Ćwiczenia fizyczne           Regularne ćwiczenia

Odpowiedni oddech         Świadomy i skupiony oddech

Odpowiednia relaksacja  Odpoczynek i relaks

Odpowiednia dieta            Zdrowa i zrównoważona dieta

Medytacja                           Każdy moment jest medytacją!WAŻNE WSKAZÓWKI

Zaangażowanie

Proszę przygotuj się na uczestnictwo w całych warsztatach. Proces, który rozpoczyna się, gdy zaczynasz otrzymywać dziewięć rytuałów Munay-Ki jest podróżą. W miarę jak wzrastają w tobie nasiona Munay-Ki wzrasta twoja umiejętność kreowania i manifestowania w tym świecie. To wymaga ogromnej odpowiedzialności.

Święta przestrzeń

Warsztaty odbywają się w Świętej Przestrzeni, w miejscu, które nas chroni i transformuje, do którego przybywamy zostawiając codzienny świat za sobą i wkraczamy w święty czas i przestrzeń, gdzie możemy działać z intencją i świadomością, jednocześnie łącząc się głębiej ze sobą i z innymi. To przestrzeń bliskości, szczerości i szacunku, która pozwala na transparentność, pozwala docenić to kim jesteś, co czujesz i komunikować swoje potrzeby w jasny i pełen szacunku sposób, tworząc krąg opierający się na zaufaniu i wsparciu.

Prowadzi: Marzena Gęsiarz

Parapsychologia, psychotronika? Z nami to proste! Zapraszamy do wspólnej drogi!

577 950  470